Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Misja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Misja. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 26 sierpnia 2010

Krucio misja 26 sierpnia.

Hej! Tu AmiSiaaa!
Dziś zauważyłam dwie nowe emotikony (buzki) ale niestety są on danych poziomów jak 41 i 46.
Co do krucia dziś nam zapowiedział :
-Zdziwicie się,kiedy skamieniała latarnia spadnie wam na głowe,podczas pływania ha,ha!

Teraz róbmy po kolei :
1.Idziemy do krucia
2.Idziemy do maszyny zagadek
3.Rozpoczynamy gre.
4.Idziemy na basen.
5.Odczarowujemy małą lampkę koło szatni.

A teraz o new ciuszkach !
Mi się one bardzo podobają a wam?



Oki dzieki pisała dla was AmiSiaaa